Organisasjonskomiteen består av dyktige og erfarne folk både fra Norges Cykleforbund, arrangørklubben Halden CK i tillegg til andre ildsjeler – alle ivrige på å promotere kvinnesykling. Til sammen utgjør disse em gruppe med bred arrangørerfaring og stor gjennomføringskraft.

Roy

Roy Moberg

Rittdirektør

roy@lton.no

+47 000 00 000

Anders Eia Linnestad

Teknisk direktør

ael@eventrix.no

+47 000 00 000

Kjell Erik Kristansen

Prosjektleder/Presse- og mediaansvarlig

kjellerik@lton.no

+47 465 42 820

Marius

Marius Jørgensen

Arneasjef

marius@lton.no

+47 959 94 909

Kent Moberg

Arenakoordinator

kent@eagle.no

+47 905 83 017

Henriette

Henriette Amundsen

Web/Sosiale medier

henriette.amundsen@teknotherm.no

+47 913 81 672

Tone Johansson

Dugnadskordinator

lton.tone@gmail.com

+47 901 36 613

Gry Moberg

Sanitet og doping

gry.moberg@live.no

+47 402 88 626

Bjørn Erik Tuv

Løype- og sikkerhetssjef

bet@eventrix.no

+47 419 00 400

Tobias Haga

Kortesjeansvarlig

tobiashaga@icloud.com

+47 975 66 596

Anette Johansen

Overnattingsansvarlig

anette@lton.no

+47 975 66 596